Całość zależy od owego, co uda nam się wykoncypować

Wiele osób fantazjuje o tym, żeby przyznać swojemu pomieszczeniu niezwyczajny charakter. Bez wątpienia nie każdy jest architektem wnętrz, aczkolwiek wolno prawdopodobnie zaryzykować zdanie, że każdy pragnie się w swoim pomieszczeniu czuć jego królem. Ludzie osiągają ten zamysł z wykorzystaniem rozlicznych metod. Nawet najbardziej ascetyczne wnętrza niosą przeważnie przynajmniej jeden detal, który rozróżni go od pozostałych.

wandcork, czyli korkowa ściana, jest w Polskich lokach nieczęsto. To wspaniałe rozwiązanie nie tylko z tego powodu że korek przyzwoicie wygląda, ale także dlatego, że za pomocą pinezki lub szpilki możemy na nim powiesić co chcemy nie rozwalając go. ściana z korku funkcjonuje ściśle tak samo jak korkowa tablica tyle, że jest sporo większa. Możliwości, jakie nam ofiarowuje, są trudne do przecenienia. Możemy przykładowo zamienić naszą ścianę w wystawę, lub ścienną gazetę, możemy także nic z nią nie robić i nasycać się jej ciepłym designem. Co najlepsze – możemy na niej wykonywać doświadczenia i modernizować jej wygląd tak często, jak nam się podoba. Możemy urządzić sobie wystawę w poniedziałek, pozostawić ścianę gołą we wtorek, a w czwartek powiesić na niej plakat, który ściągniemy w piątek aby podmienić go innym.
Dla osób wykazujących gigantyczną inwencje trudno znaleźć bardziej pozytywny element wystroju wnętrza. Jeśli się do nich kwalifikujemy – stanowczo warto poważnie zastanowić się nad obiciem przynajmniej jednej ściany korkiem.